Сет Бисер садови
  • Сет Бисер садови
  • Сет Бисер садови
  • Сет Бисер садови

Сет Бисер садови

7.760 ден.
Шифра на производ: 2410/2420/2430
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произведен во ЕУ) по највисоки светски стандарди. За квалитетот на новата линија говори фактот што за рекордно време стана еден од најпродаваните производи. Во Бисер садовите може да се готви без вода и да се пече без маснотии на ниски температури. На тој начин храната ги задржува драгоцените витамини и минерали. 

Комплетот се состои од две тенџериња и една тава и тоа:

Тенџере Бисер ф20

Тенџере Бисер ф24

Тава Бисер ф 24

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS