Тенџере Ф18  2Л

Тенџере Ф18 2Л

1.595 ден.
Шифра на производ: 72602
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

SIMBOLI WEB

 

Art. No Ø cm H cm V lit
72602 18 9 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS