Тепсија ф28
  • Тепсија ф28
  • Тепсија ф28

Тепсија ф28

1.062 ден.
Шифра на производ: 73717
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm
73717 28 4,5

Соодветна е за печење во рерна на сите видови меса . Исто така погодна е за подготовка на пити и други видови тестенини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS