Ѓувечара

Ѓувечара

4.054 ден.
Шифра на производ: 71731
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71731 50 34 10

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS