Тенџере Ф 28

Тенџере Ф 28

2.926 ден.
Шифра на производ: 72624
Достапност: Out Of Stock
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

SIMBOLI WEB

 

Art. No Ø cm H cm V lit
72624 28 12.5 6,5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS