Тенџере плитко ф26

Тенџере плитко ф26

2.497 ден.
Шифра на производ: 72622
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72622 26 10 5

Еден од нашите најпродавани артикли е плиткото тенџере од 5л познато како и тенџере за сарма. 

Големината е идеална за подготовка на ова традиционално јадење, но и за секов тип на храна.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2024. UKION SHOPS