Тава со висок капак
  • Тава со висок капак

Тава со висок капак

3.366 ден.
Шифра на производ: 71718
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Kарактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71718 28 16 4

Братство Инох- 70 години синоним за стил, вредност, традиција! Познати по своите брилијантни идеи, страста и дизајнот на производите Братство садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. 

Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло  и здравствена исправност.

Со изборот на Братство садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија!

Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.

Совршена тава за динстање на секаков вид на месо како и за готвење во рерна. Еден од најпознатите и најпродавани производи на Братство. Воодушевува со современиот дизајн и брзо загревање.  Храната ќе биде мека и сочна.

 

.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS