Лонец 50л

Лонец 50л

22.000 ден.
Шифра на производ: 72532
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72532 45 34 50

Изработена од најквалитетен материјал инох 18/10.

Ве молиме контактирајте не' околу деталите.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS