Супиера + Црпалка Ф8
  • Супиера + Црпалка Ф8

Супиера + Црпалка Ф8

2.244 ден.
Шифра на производ: 72701/7233
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72701 24 19,5 3

Совршена за послужување на супи и вкусни чорби. Изгледа како украс на вашата трпеза.
Изработено од висококвалитетен инокс 18/10.

* Безвременски дизајн
* Лесно одржување
* Издржливост

 

Art. No Ø cm H cm V lit  
7233 8 24 0.125

Црпалката има гравирана рачка која придонесува за нејзиниот изглед. Идеална големина за послужување на вашите омилени супи, чорби, манџи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БРАТСТВО ИНОХ © 2023. UKION SHOPS